איך לרדת במשקל ולשמור על ההישג מתי בפעם האחרונה הסתכלת במראה שעה ארוכה ופשוט היית מרוצה ממה שאת רואה? מעבר לכך שהרבה נשים לא תמיד מרוצות מההופעה החיצונית שלהן, יש גם תקופות שבהן בצורה אובייקטיבית אנחנו מעלים מעט במשקל. זה יכול לקרות בגלל סיבות רבות ומגוונות כמו: הורמונים, מתח, שינויים באורח החיים ועוד אך השאלה החשובה באמת היא מה אנחנו עושים בנידון. יש לך אופציה להשלים עם כך שזה המצב, להחליט שכבר לא תגיעי לעולם למשקל הרצוי שלך ולנסות ליהנות ממה שיש. עם זאת, יש לך גם אופציה להשקיע, להילחם ולהחליט שמגיע לך להיראות צעירה, יפה ולשקול כמה שאת רוצה. הדבר הכי חשוב שצריך להבין בסיטואציות כאלה זה שאת היחידה שמחליטה ולא אף אחד אחר. זה לא גורל להיות שמן ואם תרצי תוכלי לשנות גם היום את אורח החיים שלך, להשיל מעלייך את הקילוגרמים העודפים וליהנות מחיים אחרים. השאלה היחידה היא איך תרצי לעשות זאת שכן יש היום הרבה מאוד אפשרויות שביניהן את יכולה לבחור. 

 

כיצד לבחור את הדיאטה הנכונה לך

 
אם יש משהו שאת יכולה להיות בטוחה לגביו זה שאם תעשי מחקר קטן את תראי תמיד שיש עוד ועוד סוגים של דיאטות שונות. יש דיאטות שבהן אי אפשר לאכול פחמימות ואילו בדיאטות אחרות אי אפשר לאכול חלבונים או כל מיני סוגים אחרים של מאכלים. לכן חשוב לבדוק לעומק איזו מסגרת של דיאטה בראשון לציון יכולה להתאים לך כי הדבר האחרון שאת צריכה לבחור משהו שלא תוכלי להתמיד בו. כדאי לדעת שזה לא משנה איזו דיאטה את בוחרת כי בכל מקרה המפתח זו ההתמדה שלך ולכן חשוב להבין שאין קסמים. את צריכה לבחור את המסלול, את התפריט ואולי גם את אנשי המקצוע שיוכלו לעזור לך להגיע אל המטרה שאליה את שואפת, אז למה את מחכה? 
 

האם קבוצת דיאטה תוכל לעזור לך? 

 
כל מי שניסה לעשות דיאטות כאלה ואחרות בעבר יודע לספר, בין היתר, על האפשרות של דיאטה שכוללת פגישות קבוצתיות. יש לכך יתרונות רבים כמו: 
  • כל אחד יכול לדבר ולהשמיע את קולו. 
  • אפשר לקבל עצות אחרים. 
  • הקבוצה יוצרת תחושת מחויבות וכך אנחנו לא ״הולכים לאיבוד״. 
עם זאת, חשוב מאוד לבדוק לאיזו קבוצת דיאטה את חושבת להצטרף. לכל קבוצה יש עקרונות קצת אחרים וכדאי יהיה לבחון מראש את האפשרויות שעמודות בפנייך. האם את רוצה קבוצת דיאטה שיש בה הרבה משתתפים? או שאולי את מעדיפה קבוצה עם פחות אנשים? האם את רוצה שתהיה מנחה בקבוצה הזאת או שאת מעדיפה קבוצה שבה כל החברים שווים זה לזה? קראי כמה שיותר מידע אודות הדיאטות השונות שיש בראשון לציון כי זו הדרך הכי טוה שיש לבחור את מה שהכי מתאים לך. 
תגיות: