תוכנית האימון וההרזיה האישית נעשית אצלנו בראשון לציון בחדר כושר פרטי המיועד לאימונים אישיים. התוכנית משלבת ארבעה דברים חשובים:

אבחון – מבדק הרכב רקמות הגוף ומטבוליזם.

אימונים ממוקדים לירידה במשקל ובהיקפים.

תוכנית דיאטה ותזונה מותאמת אישית.

קאוצ'ינג – אימון מנטלי לשליטה באכילה.

כך זה נראה בעיני המתאמן - לחצו לצפיה!
 


בדיקת אבחון

את התהליך מתחילים בבדיקת אבחון מקדימה הנעשית ע"י מכשור מתקדם מסוגו. הבדיקה מבטיחה בהמשך, תוצאות אפקטיביות ביותר בירידה במשקל שלך.

במהלך המבדק מתבצעת שקילה ומבדק הרכב רקמות הגוף, קביעת יעדים של מדדים  גופניים  כיעד עתידי להשגה. במבדק נמדד קצב חילוף החומרים של גופך, מבדק מטבוליזם, הרכב רקמות הגוף כגון אחוזי שומן, שריר ונוזלים.

המבדק מאפשר הבנה מעמיקה של מצבך הגופני ומעקב אחר התוצאות להמשך תהליך  ההרזייה.

 

אימונים לירידה במשקל

שיטת האימונים שלנו ייחודית ופותחה אצלנו במשך שנים רבות, האימון מתמקד בהגברת קצב הירידה במשקל שלך. שיטת האימון וקצב האימון בשילוב עם דיאטה הם קריטיים להצלחה. ישנם כיום מגוון שיטות אימון וסגנונות שונים של אימון, אולם, לא כל דבר מתאים לירידה במשקל, את יכולה לבלות חודשים רבים בחדר כושר, או לעשות הליכות בחוץ, או להיכנס לשיעורי אירובי ועדיין לא לרדת במשקל. יש לכך סיבה, כדי לרדת במשקל צריך לעשות אימון ממוקד המתאים למטרה הזאת בלבד.

האימונים האישיים מתקיימים בחדר כושר פרטי, משוכלל ומפואר המתקדם וייחודי מסוגו בארץ לאימונים אישיים, דומה בסגנון ובגישה לשיטה האמריקאית.

 

תוכנית דיאטה, תזונה ותפריטים

לאחר פגישת האבחון ומציאת קצב חילוף החומרים של גופך וכן המדדים הגופניים הנוספים, יותאם לך תפריט תזונה על פי עקרונות תזונת הספורט. תפריט בו את אוכלת הרבה, תפריט אשר בו את לא אמורה לסבול מרעב או מחסור ממזון.

איך זה ייתכן לאכול הרבה ובכל זאת לרדת במשקל...? התפריט מותאם לקצב המטבולי של גופך (תוצאה שאנחנו מוצאים בפגישת האבחון).

במקרים מיוחדים ישנם תפריטים לירידה מהירה מאוד במשקל עד כדי ירידה של 5-7 ק"ג בעשרה ימים.

 במהלך כל תהליך ההרזיה את מלווה בהודעות ותזכורות אכילה, טיפים בנושא תזונה וספורט יומיומיים, מעקב שקילה ומדידות היקפים מידי שבוע וקביעת יעדים לשבוע שלאחר מכן.

 

קאוצ'ינג

תהליך הדיאטה שלך מלווה בקאוצ'ינג, שזה למעשה אימון מנטלי הבא לתת לך להבין עד כמה מעורבת אכילה רגשית באכילה שלך, איך לשלוט בזה איך לשלוט בכמיהה למתוקים ופחמימות. את הקאוצ'ינג אנחנו עושים במהלך הפגישות והאימונים, בהודעות סמס יומיומיות וכחלק מובנה מהתהליך.

 

לסיכום

שלושת המרכיבים הללו - אימון כושר ממוקד לירידה במשקל, תזונה וקאוצ'ינג מכונים גם "משולש הברזל", מה שבא להמחיש לך את הקשר הבלתי ניתן להפרדה בין כל אחד מהמרכיבים הללו להצלחה בתהליך הדיאטה והירידה במשקל שלך.

 

התוכנית האישית מתבצעת בהדרכת רמי טל ועומר טל.

רמי טל, קאוצ'ר לתזונה, יועץ לתזונת ספורט, מדריך כושר, מומחה להרזיה דרך הראש תוך התמקדות בטיפול באכילה רגשית ללא דיאטה תוך עשיית שינוי פנימי וחיצוני בגוף ובנפש.

ובהדרכתו הממריצה והאנרגטית של מדריך הכושר עומר טל.