אין זה סוד שכמות הגברים שעוסקים היום בספורט, הן מקצועי והן חובבני, הוא הגובה אי פעם. כל מי שמבקר במכוני כושר, פארקים ציבוריים, בחוף הים, גני משחקים, מגרשים ואפילו במסלולים מאולתרים, יכול לראות המוני גברים (ונשים), אשר עוסקים בפעילות ספורטיבית מסוגים שונים. החל ממשחקי כדור, דרך אימוני כושר מסוגים שונים ועד ריצה ורכיבה על אופניים שנחשבים לפעילות פופולארית מאוד.

זו אחת הסיבות כשיום קל יותר למצוא בגדי ספורט לגבר. אנחנו יכולים לחלק את המקומות בהם ניתן למצוא בגדים שכאלה על פי מגוון רחב של מקומות, בהם גם ניתן למצוא חלוקה על פי סוגי מקצועות ספורט שונים.

אם אנחנו נבחן את המקומות בהם ניתן למצוא בגדי ספורט לגבר, הרי אנחנו יכולים לגלות את החלוקה הבאה. חנויות ספורט של חברות ומותגים בהן ניתן למצוא מגוון בגדים לענפי ספורט שונים, לצד חנויות אלו, אפשר למצוא חנויות שעוסקות בבגדי וציוד ספורט משלל חברות, מדובר בחנויות רגילות או בחנויות רשת. כמו כן, ניתן למצוא בגדי ספורט גם במסגרת חנויות בגדים רגילות. לא מעט חנויות החלו לפתח מחלקות ספורט בשטחן, מתוך הבנה שיש קהל צרכנים גדול שמחפש בגדי ספורט מסוגים שונים.

כשאנחנו מסתכלים על בגדי ספורט לגבר, אנחנו יכולים לראות חלוקה בין סוגי הבגדים השונים. לא מדובר בחלוקה בין בגדי חורף לקיץ, אלא גם חלוקה בין בגדים שמתאימים לריצה לבין בגדים שמתאימים לענפי ספורט אחרים. למשל, עבור רכיבה על אופניים יש חליפות מיוחדות שמתאימות במיוחד לשם כך. בכל הקשור להנעלה, הרי שיש הבדל בין נעליים שמתאימות לריצה בשטח לבין נעליים שמתאימות לריצה בכביש, כמו כן יש הבדל בין נעלי כדורסל או כדורגל לבין נעלי ריצה.

לגבי הבגדים עצמם, מרבית הבגדים בהם נהוג להשתמש היום, הינם בגדי DRY FIT, מדובר בבד מנדפי זיעה, כאלה שמאפשרים לנו להזיע מבלי שהזיעה תישאר על הבגד ואז תהפוך אותו ליותר כבד.

כמו כן, אנחנו יכולים לראות שינוי נוסף בשנים האחרונות בכל הקשור לאחסון. זוגות מכנסיים בהם משתמשים גברים לריצה, רכיבה על אופניים וענפי ספורט אחרים, מאפשרים אחסון של מפתחות בכיס פנימי. חלק מהמכנסיים כוללים 3 כיסים ואחרים כוללים כיס אחד, אחורי שנסגר עם ריצרץ'.

לסיכום, גברים שרוצים לעסוק בספורט, יכולים למצוא מגוון רחב של בגדים, בדגמים ובצבעים שונים, כולם מותאמים לענפי ספורט בצורה ייחודית על פי הצורך של המשתמשים. 

תגיות: