כל מה שרצית לדעת על ירידה במשקל
 
 
אם כבר הרבה שנים את לא באמת מרוצה מהמראה החיצוני שלך כי את בטוחה שאת שמנה ושלעולם כבר לא תגיעי למשקל הרצוי שלך, כדאי שתעצרי לרגע. הדבר הכי חשוב שאת צריכה להבין זה שזה לא באמת גורל להיראות בדרך מסוימת או להיות שמנה שכן הכול נמצא בידיים שלך. את היחידה שיכולה להחליט האם את רוצה לעשות דיאטה רצינית או לא ומה שבטוח זה שמגיע לך להיות מאושרת. זה לא משנה אם נראה לך שאת צריכה להוריד חמישה קילו או שמדובר על עשרות קילוגרמים עודפים, כי בכל מקרה כדאי לדעת שאף פעם זה לא מאוחר מידי. אומנם זה נכון שככל שאנחנו הולכים ומתבגרים המשימה הזאת הולכת ונהיית קשה יותר אך החדשות הטובות הן שזה תמיד אפשרי. לכן אנחנו מציעים לך לפני הכול לקבל החלטה עקרונית: האם את רוצה לרדת במשקל ולהיראות טוב יותר? 
 
 

לבחור את הדיאטה הנכונה לך

 
אם יש משהו בטוח זה שבעידן שבו אנחנו חיים יש מלא דרכים לרדת במשקל. תוכלי לבחור האם לעשות ״דיאטת כאסח״ או לעשות זאת בצורה מתונה וגם תוכלי לבחור האם את רוצה: 
  • לעשות את זה לבד
  • להיעזר באיש מקצוע 
  • לקחת חלק בקבוצת דיאטה 
כמובן שאין תשובה אחת נכונה לשאלה איך כדאי לרדת במשקל שכן לכל אחד מאיתנו יכולה להתאים שיטה אחרת. מה שכן, אם את מכירה את עצמך ויודעת מה יכול לעבוד בשבילך, אנחנו מאוד ממליצים לך פשוט להקשיב לליבך. אין כל טעם לבחור בדיאטה שלא באמת תוכל להתאים לך כי הדבר היחיד שזה עלול ליצור זה תסכול. לעומת זאת, אם תבחרי מסלול שאת יכולה להתמיד בו ולהרגיש בו נוח, הסיכוי שתגיעי למשקל הרצוי גדול יותר. ירידה מהירה במשקל זה נושא שמעסיק כמעט את כל הרבים בחברה, בין אם מדובר על נשים, גברים, צעירים או בני נוער. לכן את יכולה להיות בטוחה שאת לא לבד ועם מעט עזרה והתמדה תוכלי להגיע ליעד שתציבי לעצמך. 
 

שלבי כמה שיותר פעילות גופנית 

 
עוד דבר שאת יכולה להיות בטוחה לגביו, זה שאם לא תשלבי פעילות גופנית בדיאטה זה עלול לפגום בתהליך כולו. או במילים אחרות: אם תשקיעי עוד קצת ותתחילי לעשות ספורט כלשהו לפחות שלוש פעמים בשבוע, הרי שהתוצאה הסופית תגיע מהר יותר. לעשות דיאטה ולרדת במשקל זה עניין של שינוי מחשבה ושינוי אורח החיים כך שאנחנו ממליצים לך לא לצפות לקסמים שלא קורים. קחי את חייך בידייך והחליטי על הדרך הטובה ביותר עבורך לרדת במשקל כי אין סיבה שבגללה את לא צריכה להיות כמה שיותר מאושרת. יש היום לא מעט אנשי מקצוע שישמחו ללוות אותך לכל אורך הדרך, אז למה את מחכה? 
תגיות: